Дата: від до Скинути

Отримання комплексної реабілітації ветеранам війни, членам їх родин та сім’ям загиблих воїнів

Комунальна установа «Чернігівський обласний центр комплексної реабілітації та обслуговування учасників бойових дій, членів їх родин та сімей загиблих» Чернігівської обласної ради висловлює Вам пошану та інформує про можливість отримання комплексної реабілітації ветеранам війни, членам їх родин та сім’ям загиблих воїнів за адресою: м. Чернігів, провулок Вокзальний, 1.     Основною метою діяльності Центру є – збереження та відновлення психічного та фізичного здоров’я отримувачів послуг, досягнення соціально-психологічного благополуччя, зниження частоти та тяжкості наслідків перенесених бойових психічних травм у формі гострих стресових реакцій, профілактика агресивної та саморуйнівної поведінки, усунення чи максимально можлива компенсація обмежень життєдіяльності відповідно до вимог чинного законодавства України.

08:23 25.11.2020

08:23 25.11.2020