Прийом громадян

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ НОВОБАСАНСЬКОЇ                 ГРОМАДИ

02 березня 2018 року робоче місце фахівця Пенсійного фонду в Новобасанській об'єднаній територіальній громаді презентували перший заступник Бобровицького об'єднаного управління Пенсійного фонду України Ольга Шилко та в.о. голови Новобасанської сільської ради Віктор Гармата.

В перший день роботи до представників пенсійної установи звертались громадяни з питаннями щодо переходу на виплату пенсії через банківські установи, перерахунків пенсій, витребування документів, необхідних для обчислення пенсії, реєстрації та користування веб-порталом електронних послуг ПФУ.

Кожного першого, третього  четверга місяця крім святкових днів  з 09 год. до 13 год. спеціалісти Бобровицького об'єднаного управління Пенсійного фонду України Чернігівської області будуть проводити прийом громадян у приміщенні Новобасанської сільської ради, що за адресою: вул.Шевченка, 49 с. Нова Басань.

13 березня 2018 року ВІДБУЛИСЯ ЗМІНИ У ПРИЙОМІ ГРОМАДЯН ФАХІВЦЯМИ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ

Прийом громадян  у Новобасанській сільській раді 15 березня 2018 року переноситься на 14 березня 2018 року.

З квітня місяця 2018 року:

Кожного першого четверга місяця крім святкових днів  з 09 год. до 13 год. спеціалісти Бобровицького об'єднаного управління Пенсійного фонду України Чернігівської області будуть проводити прийом громадян у приміщенні Новобасанської сільської ради, що за адресою: вул.Шевченка, 49 с. Нова Басань.

Кожного третього четверга місяця крім святкових днів  з 09 год. до 13 год. спеціалісти Бобровицького об'єднаного управління Пенсійного фонду України Чернігівської області будуть проводити прийом громадян у  Новобиківському старостинському окрузі, за адресою: вул. Петровського, 4а с. Новий Биків(приміщення сільської ради)