Дегтяр Микола Сергійович

ДЕГТЯР МИКОЛА СЕРГІЙОВИЧ

(05.04.1990 – 22.06.2016)

Народився 05 квітня 1990 року в селі Рокитне (Бобровицький районЧернігівська область).

Учасник Революції Гідності 2013-2014 року. Входив до складу Цивільного корпусу «Азов». Добровольцем став на захист України  05 квітня 2015 року. Бойовий шлях розпочав старшим солдатом, а згодом старшим стрільцем-кулеметником 11-го окремого мотопіхотного батальйону «Київська Русь» Збройних Сил України.

Уночі 22 червня 2016 року загинув від численних поранень, несумісних з життям, поблизу села Троїцьке (Попаснянський район, Луганська область) внаслідок ворожого артилерійського обстрілу.

24 червня 2016 року похований у селі Рокитне (Бобровицький районЧернігівська область).

За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Указом Президента України № 330/2016 від 11 серпня 2016 року - нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЮ!

СЛАВА УКРАЇНІ!