Хряпа Ігор Васильович

ХРЯПА ІГОР ВАСИЛЬОВИЧ

(10.09.1980 - 26.10.2015)

Народився 10 вересня 1980 року в селі Вороньки (Бобровицький район, Чернігівська область).

У 1997 році закінчив Вороньківську ЗОШ І-ІІІ ступенів, навчався у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя. Після проходження строкової військової служби працював в охоронній фірмі «Альфа-щит» міста Київ. 02 лютого 2015 року мобілізований до лав Збройних Сил України, військову службу проходив старшим солдатом у складі 81-ої окремої аеромобільної бригади Десантно-штурмових військ.

Загинув 26 жовтня 2015 року у ході проведення антитерористичної операції поблизу села Водяне (Ясинуватський район Донецька область). В той день в ході бойового зіткнення з диверсійно-розвідувальною групою противника старший солдат Ігор Хряпа, попередивши побратимів,  першим вступив в ближній бій, але загинув від вогнепальних поранень несумісних з життям.

Похований 05 листопада 2015 року в селі Вороньки (Бобровицький район Чернігівська область). У загиблого воїна залишилися батьки, брат, дружина, син та донька.

За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Указом Президента України № 103/2016 від 21 березня 2016 року - нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

В селі Вороньки в грудні 2015 року на будівлі Вороньківського закладу освіти старшому солдату Ігорю Хряпі встановлено меморіальну дошку.

Одна з вулиць села Вороньки  названа в честь полеглого Героя.

ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЮ!

СЛАВА УКРАЇНІ!