Понько Олекандр Іванович

ПОНЬКО ОЛЕКСАНДР ІВАНОВИЧ

(06.12.1980 – 28.08.2023)

Народився 06 грудня 1980 року в селі Новий Биків (Бобровицький районЧернігівська область).

Дитячі роки пройшли в селі Новий Биків. У 1987 році пішов у перший клас Новобиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, після закінчення якої у 1998 році був призваний на строкову  військову службу. Після завершення військової служби працював механізатором. З перших днів повномасштабного вторгнення російських військ до України, будучи батьком трьох дітей, став на захист своєї країни в складі Збройних Сил України. Захищав Україну, будучи кулеметником кулеметного взводу стрілецької роти стрілецького батальйону 17-ої окремої танкової Криворізької бригади імені Костянтина Пестушка в званні молодшого сержанта.

28 серпня 2023 року загинув під час бою з російськими військами поблизу села Іванівське (Бахмутський район, Донецька область), отримавши поранення несумісне з життям.

Похований 08 вересня 2023 року в селі Новий Биків (Ніжинський район, Чернігівська область).

ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЮ!

СЛАВА УКРАЇНІ!