Нікітін Сергій Юрійович

НІКІТІН СЕРГІЙ ЮРІЙОВИЧ

(07.07.1976 – 23.07.2023)

Народився 07 липня 1976 року в місті Краматорськ (Донецька  область).

Після закінчення середньої школи вступив на навчання до будівельного училища, де отримав професію маляра 4 розряду. Був дуже активним, займався футболом, боротьбою та боксом. Захоплювався танцями.

В 1994 році був призваний на строкову військову службу, яку проходив в підрозділах Головного управління розвідки Міністерства оборони України. По закінченню проходження строкової служби в 1996 році звільнився в званні сержанта. Одружився в 1998 році, був батьком трьох дітей, яких після смерті дружини в 2011 році виховував сам. Після початку бойових дій на сході України, у 2016 році став на захист рідної країни, підписавши контракт на проходження служби в підрозділах 36 окремої бригади морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України, займав посаду головного сержанта взводу вогневої підтримки. В 2018 році, після завершення служби за контрактом, переїхав жити та працювати в село Соколівка, одружився. З перших днів повномасштабного вторгнення російських військ до України став на захист рідної землі, 20 квітня 2022 року добровольцем вступивши до лав Збройних Сил України. Захищав Україну, будучи інструктором 66-ої окремої механізованої бригади імені князя Мстислава Хороброго.

23 липня 2023 року, відбиваючі штурмові дії російських військ на околиці села Площанка (Сватівський район, Луганська область), загинув внаслідок отримання числених поранень, несумісних з життям.

Похований 01 серпня 2023 року в селі Соколівка (Ніжинський район, Чернігівська область).

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов'язку та з нагоди дня Військово-Морських Сил Збройних Сил України Указом Президента України № 172/2017 від 30 червня 2017 року - нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

За захист суверенітету та територіальної цілісності України під час проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях Указом Президента України № 53/2016 від 17 лютого 2016 року – нагороджений відзнакою «За участь в антитерористичній операції» з врученням грамоти.

За зразкове виконання військового обов'язку, високу професійну майстерність, самовідданість і стійкість, виявлені під час проходження військової служби – нагороджений нагрудним знаком Міністерства оборони України «За зразкову службу».

За вагомий особистий внесок у забезпечення суверенітету і територіальної цілісності України, особисту мужність, проявлену при виконанні бойових завдань, сумлінне виконання службових обов'язків та високий професіоналізм – нагороджений Грамотою Верховної Ради України.

ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЮ!

СЛАВА УКРАЇНІ!