Перелік першого типу об'єктів оренди комунальної власності, які підлягають  передачі в оренду на аукціоні

Додаток 5 до рішення Новобасанської сільської ради № 22-11/2021 від 13.09.2021р.

Перелік першого типу об’єктів оренди комунальної власності, які підлягають передачі в оренду на аукціоні

Орендодавець

Об’єкт оренди та його адреса

Дата закінчення договору

Загальна площа, кв.м.

Цільове використання

1.

Новобасанська сільська рада

Виробничий будинок (котельня), літера «А»,  розташований за адресою: Чернігівська область, Ніжинський район, с. Нова Басань, вул. Миру, 25.

29,9

Здійснення господарської діяльності з виробництва та постачання теплової енергії, що підтверджується копією виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

2.

Новобасанська сільська рада

Виробничий будинок (котельня), літера „А“, розташованого за адресою: Чернігівська область, Ніжинський район, с. Новий Биків, вул. Шевченка, 1.

12,5

3.

Новобасанська сільська рада

Виробничий будинок (котельня), літера „А“, розташованого за адресою: Чернігівська область, Ніжинський район, с. Старий Биків, вул. Акімова, 74