ОГОЛОШЕННЯ

Оголошення про особистий прийом громадян уповноваженим представником Пенсійного фонду

У четвер, 20 січня 2022 року, з 9:00 до 13:00  в приміщенні Новобасанської сільської ради проводитиметься особистий прийом громадян заступником начальника відділу обслуговування громадян №10 (сервісного центру) Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області Сіріциною Наталією Миколаївною.

09:47:09 19.01.2022

Оголошення про засідання постійних комісій

29 липня 2020 року  о 12 годині  в приміщенні Новобасанської сільської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань планування, фінансів. бюджету та соціально-економічного розвитку

16:46:38 22.07.2020

Оголошення про засідання постійних комісій

24 червня 2020 року  о 10 годині  в приміщенні Новобасанської сільської ради відбудеться засідання постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього середовища, житлово-комунального господарства та сфери послуг, комунальної власності, промисловості, підприємництва.

15:43:39 23.06.2020