Новобасанська громада

Дяченко Григорій Григорович

ДЯЧЕНКО ГРИГОРІЙ ГРИГОРОВИЧ

(16.04.1971 – 10.06.2022)

Народився 16 квітня 1971 року в селі Нова Басань (Бобровицький районЧернігівська область).

З 1979 року по 1985 рік навчався в Новобасанській восьмирічній школі № 2, в 1986 році продовжив навчання в  Городнянській школі-інтернат. Середню спеціальну освіту за спеціальністю штукатур- плиточник, монтажник отримав після завершення навчання на протязі 1986 1989 років в середньому професійно-технічному училищі 26 міста Києва. З 1989 року по 1991 рік проходив строкову військову службу в армії на посаді зв'язківця.

Після демобілізації з армії працював за спеціальністю на будівельних об’єктах міста Києва. З 1997 року проживав в селі Нова Басань, працював столяром.

З перших днів повномасштабного вторгнення російських військ до України став на захист рідної землі. 24 лютого 2022 року був мобілізований до Збройних Сил України та захищав Україну в складі військового підрозділу першого відділу Ніжинського РТЦК та СП.

10 червня 2022 року, виконуючи свій обов'язок по захисту України, помер під час несення військової служби.

Похований 12 червня 2022 року в селі Нова Басань (Ніжинський район, Чернігівська область).

За зразкове виконання військового обов’язку в умовах, пов’язаних із ризиком для життя - в серпні 2022 року нагороджений Почесною відзнакою начальника Чернігівського ОТЦК та СП І ступеня (посмертно).

ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЮ!

СЛАВА УКРАЇНІ!