Турчин Ростислав Миколайович

ТУРЧИН РОСТИСЛАВ МИКОЛАЙОВИЧ

(17.05.2002 – 23.02.2023)

Народився 17 травня 2002 року в баготодітній родині у селі Нова Басань (Бобровицький районЧернігівська область).

Після закінчення Новобиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів проходив строкову військову службу у складі одного з підрозділів Національної гвардії України. Підписав контракт та продовжив проходити військову службу в званні молодшого сержанта в складі 3-ої бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана Національної гвардії України.

Загинув 23 лютого 2023 року під час виконання бойового завдання на околиці міста Бахмут (Донецька область), потрапивши під щільний мінометний обстріл та отримавши травми несумісні з життям.

Похований 02 березня 2023 року в селі Новий Биків (Ніжинський район Чернігівська область).

ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЮ!

СЛАВА УКРАЇНІ!