Щоголев Сергій Іванович

ЩОГОЛЕВ СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ

(26.04.1975 – 01.04.2024)

Народився 26 квітня 1975 року в селі Вири (Сарненський район, Рівненська області.

Після закінчення середньої школи у 1990 році продовжив навчання в Рокитнянському професійно – технічному училищі № 7, де отримав спеціальність тракторист – машиніст. У 1999 році переїхав в село Нова Басань, одружився. Разом з дружиною виховували двох дітей. Перед початком повномасштабного вторгнення працював на підприємстві по виготовленню меблів в місті Києві. Відзначався працьовитістю, чесністю, порядністю.

Будучи справжнім патріотом України, не міг залишитися осторонь біди, що ступила російським чоботом на нашу землю. 31 серпня 2022 року став на захист рідної землі в складі Збройних Сил України. З вересня 2022 року по травень 2023 року захищав Україну в складі 58-ої окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського. 30 травня 2023 року був призначений на посаду командира бойової машини – командира гірсько-штурмового відділення гірсько-штурмового взводу гірсько-штурмової роти 8-го окремого гірсько-штурмового батальйону 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» Збройних Сил України (в кінці березня 2022 року воїни 8-го окремого гірсько-штурмового батальйону звільняли населені пункти Новобасанської громади від російських військ).

Загинув 01 квітня 2024 року під час виконання бойового завдання в районні населеного пункту Спірне (Бахмутський район, Донецька області).

Похований 06 квітня 2024 року в селі Нова Басань (Ніжинський район, Чернігівська область).

За особисту мужність і героїзм, самовіддані дії у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку в умовах, пов’язаних із ризиком для життя -  в жовтні 2023 року нагороджений відзнакою Міністерства оборони України медаллю «За поранення».

За вагомий особистий внесок у забезпечення суверенітету і територіальної цілісності України, особисту мужність та героїзм проявлену при виконанні бойових завдань в лютому 2024 року нагороджений почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Хрест хоробрих».

ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЮ!

СЛАВА УКРАЇНІ!