Ковальчук Сергій Михайлович

КОВАЛЬЧУК СЕРГІЙ МИХАЙЛОВИЧ

(26.04.1973 – 30.04.2016)

Народився 26 квітня 1973 року в селі Рокитне (Бобровицький район, Чернігівська область).

Навчався в Пісківській ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. П. Г. Тичини. У травні 2015 року в складі Збройних Сил України добровольцем став на захист України. Воював в складі 14-ої окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого. Участь в бойових діях молодший сержант Сергій Ковальчук брав в якості старшого навідника гранатомету СПГ-9. В перерві між боями писав вірші на воєнну тематику.

30 квітня 2016 року загинув на лінії розмежування між селом Красногорівка та тимчасово окупованим селом Старомихайлівка (Мар’їнський район, Донецька область). У загиблого воїна залишилися дружина, син та донька.

Похований у селі Рокитне (Бобровицький районЧернігівська область).

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов'язку Указом Президента України № 58/2017 від 10 березня 2017 року - нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЮ!

СЛАВА УКРАЇНІ!