Костеров Ігор Олегович

КОСТЕРОВ ІГОР ОЛЕГОВИЧ

(02.06.1988 – 27.02.2024)

Народився 02 червня 1988 року в місті Бровари (Київська область).

Дитячі роки пройшли в селі Новий Биків. Після закінчення Новобиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів вступив на навчання до Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», по завершенню навчання в якому в 2010 році отримав вищу освіту за спеціальністю «Право». Трудову діяльність проводив на підприємствах та в організаціях міста Києва та міста Бровари.

19 жовтня 2023 року став на захист рідної землі в складі Збройних Сил України. Приймав безпосередню участь в бойових діях по захисту України на посаді гранатометника 1-го стрілецького відділення 1-го стрілецького взводу 1-ї стрілецької роти 41-го окремого мотопіхотного батальйону (в/ч А 4066 о/к «Північ»).

27 лютого 2024 року загинув під час бою з російськими військами поблизу населеного пункту Синьківка (Куп’янський район, Харківська область), отримавши поранення несумісне з життям.

Похований 18 березня 2024 року в селі Новий Биків (Ніжинський район, Чернігівська область).

ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЮ!

СЛАВА УКРАЇНІ!