Запобігання та протидія корупції в Новобасанській сільській раді

Запобігання та протидія корупції у Новобасанській сільській  раді

Якщо вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками Новобасанської сільської ради чи маючи обґрунтовані переконання того, що інформація є достовірною, ви можете залишити відповідне повідомлення.

Інформація про порушення антикорупційного законодавства може надаватися анонімно.

Анонімне повідомлення підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної посадової особи Новобасанської сільської ради та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадянина відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов’язкової підготовки відповіді заявнику.

Надана вами інформація використовуватиметься керівництвом сільської ради як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

ПРО КОРУПЦІЙНЕ АБО ПОВ’ЯЗАНЕ З КОРУПЦІЄЮ ПРАВОПОРУШЕННЯ МОЖНА ПОВІДОМИТИ:

1) на електроннупошту: anticorr_amr@odessa.gov.ua

2) за телефоном (046322-56-08  (уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції апарату Новобасанської сільської ради -Зубець Світлана Андріївна;

3) на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за посиланням – https://nazk.gov.ua/report-corruption

4) на поштову адресу – Чернігівська область, Ніжинський район, с.Нова Басань, вул.Шевченка, 49

Законодавча база

Загальні правила етичної поведінки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування