Хряпа Сергій Олександрович

ХРЯПА СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

(12.04.1997 – 26.03.2022)

Народився 12 квітня 1997 року в селі Вороньки (Бобровицький районЧернігівська область).

З 2017 року по 2019 рік проходив службу в підрозділах Національної гвардії України, по завершенню якої пішов працювати в структуру Державної служби України з надзвичайних ситуацій міста Києва.

З перших днів повномасштабного вторгнення російських військ до України став на захист рідної землі. 25 лютого 2022 року був мобілізований та захищав Україну  в якості стрільця третього відділення третього взводу роти охорони першого відділу Ніжинського РТЦК та СП.

Загинув 26 березня 2022 року під час проведення бойових дій з російськими військами в селі Стара Басань (Ніжинський район, Чернігівська область).

Похований 28 березня 2022 року в селі Вороньки (Ніжинський район, Чернігівська область).

6 грудня 2022 року в селі Вороньки на будівлі місцевої школи загиблому воїну встановлено меморіальну дошку.

Одна з вулиць та провулок у селі Вороньки названі в честь полеглого Героя.

ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЮ!

СЛАВА УКРАЇНІ!