Інформація про заходи пожежної безпеки

Дата: 27.01.2022 15:59

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

З метою запобігання нещасних випадків які сталися 18 січня цього року у селі Браниця в закладах освіти було посилено увагу до пожежної безпеки. Із працівниками та здобувачами освіти  було проведено позапланові інструктажі з протипожежної безпеки, бесіди про дотримання елементарних правил безпеки при експлуатації опалювальних та інших обігрівальних приладів.

Також проведено:

- практичні заняття з учнями щодо відпрацювання евакуаційних заходів на випадок виникнення пожежі;

- сюжетно – рольові ігри «Я – рятівник», «Ми вдома самі. Сталася пожежа»;

- бесіди «Небезпечні предмети в руках дітей», «Обережно! Сірники – не іграшка!»

- години спілкування «Сірники не чіпай – вогонь не закликай», «Хай дитина знає кожна – жартувати з вогнем не можна», «Правила пожежної безпеки – запорука збереження твого життя».

2. Організовано практичне заняття «Засоби гасіння пожежі».

3. Проведено тренінг «Мої дії при пожежі».

4. Розроблено пам’ятки для учасників освітнього процесу «Обережність не зашкодить».

5. Інформаційно-роз’яснювальна робота з учнями та їх батьками щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки.

Проведені заходи були спрямовані на формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя.

Начальник                                                                                           Віталій РАЛКО