Вітаємо з професійним святом!

Дата: 23.04.2024 09:30

Щороку 23 квітня в Україні відзначається День психолога, а фахівці з ментального здоров'я отримують привітання від близьких. Українаце одна з небагатьох країн, де є офіційне свято психологів. Навіть міжнародне співтовариство психологів не має окремого дня, хоча існує День психічного здоров'я 10 жовтня.

Професія психолога важлива за всіх часівці фахівці рятують безліч людей і зберігають цілими сім'ї. Під час війни робота психологів стала ще важливішою, адже майже всі військові та переселенці потребують психологічної допомоги.

Вітаємо з професійним святом – Днем психологапедагогічних психологів закладів освіти Новобасанської сільської ради! Нехай така важка справа завжди буде в пошані. Розмови до душі спокійні, поради слушні. Знаходьте сили, не втрачайте рівноваги, заряджайте енергією. Процвітання, добра, щастя!