Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі  ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи («Капітальний ремонт з виділенням черговості (1 черга- внутрішні роботи, 2 черга – зовнішні роботи) Новобасанської сільської лікарсь

Дата: 28.03.2024 10:19

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:
Новобасанська сільська рада Чернігівської області
17400, Чернігівська область, Ніжинський район, с. Нова Басань, вул. Шевченка, 49
ЄДРПОУ 04414721
Категорія замовника: орган місцевого самоврядування (п.1 ч.4 ст.2 ЗУ «Про публічні закупівлі)
  Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи («Капітальний ремонт з виділенням черговості (1 черга- внутрішні роботи, 2 черга – зовнішні роботи) Новобасанської сільської лікарської амбулаторії за адресою: Чернігівська область, Ніжинський район, село Нова Басань, вулиця Шевченка, 34»(коригування))

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: Відкриті торги з особливостями.

Номер плану: UA-P-2024-03-26-010761-a

Номер закупівлі: UA-2024-03-26-009618-a

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 11 927 600 грн з ПДВ

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі проведено згідно положень Кошторисних норм України «Настанова з визначення вартості будівництва», затверджених наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 01.11.2021 року № 281 (зі змінами та доповненнями).

Розмір бюджетного призначення: ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи («Капітальний ремонт з виділенням черговості (1 черга- внутрішні роботи, 2 черга – зовнішні роботи) Новобасанської сільської лікарської амбулаторії за адресою: Чернігівська область, Ніжинський район, село Нова Басань, вулиця Шевченка, 34»(коригування), сформовано згідно Фінансової угоди (далі – Фінансова Угода) між Україною та Європейським інвестиційним банком щодо реалізації Програми з відновлення  України (далі – ПВУ), ратифікованою Законом України від 14 липня 2021 р. № 1645-IX, та які описані у Керівних принципах імплементації Програми, схвалених ЄІБ як такі, що відповідають Керівництву ЄІБ із закупівель.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Термін виконання робіт —  Протягом 12 місяців з моменту підписання договору, але не пізніше 10.12.2024 р.

Для забезпечення відповідного технічного стану будівлі амбулаторії після пошкодження внаслідок повномасштабного вторгнення   РФ був розроблений проект «Капітальний ремонт з виділенням черговості (1 черга- внутрішні роботи, 2 черга – зовнішні роботи) Новобасанської сільської лікарської амбулаторії за адресою: Чернігівська область, Ніжинський район, село Нова Басань, вулиця Шевченка, 34»(коригування). Проєкт мав підтримку та був відібраний для реалізації відповідно до Програми з відновлення України, (ПВУ).

З цього виникла потреба у проведенні відкритих торгів на ДК 021:2015 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи («Капітальний ремонт з виділенням черговості (1 черга- внутрішні роботи, 2 черга – зовнішні роботи) Новобасанської сільської лікарської амбулаторії за адресою: Чернігівська область, Ніжинський район, село Нова Басань, вулиця Шевченка, 34»(коригування)