05 квітня 2024 року та 06 квітня 2024 року оголошено  Днем жалоби на території Новобасанської територіальної громади

Дата: 05.04.2024 12:47

Фото без опису    Відповідно до розпорядження сільського голови Новобасанської сільської ради № 36-од від 05.04.2024 року, з метою вшанування пам’яті загиблого військовослужбовця жителя села Нова Басань  Новобасанської територіальної громади  ЩОГОЛЕВА Сергія Івановича,

05 квітня 2024 року та 06 квітня 2024 року оголошено  Днем жалоби на території Новобасанської територіальної громади.

На знак скорботи за загиблим забезпечити приспущення Державного Прапора України на будівлях і спорудах місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності.

Обмежити проведення розважально-концертних заходів на території громади, заборонити звучання розважальної музики в громадських місцях, закладах торгівлі та громадського харчування.