ТОВ "БВС РИТЕЙЛ" здійснює свою господарську діяльність по забезпеченню потреб споживачів скрапленим газом

Дата: 06.03.2024 15:16

На сьогоднішній день, послугами  ТОВ "БВС РИТЕЙЛ"  користується більше 60-ти відсотків негазифікованих домогосподарств Чернігівської області. Значна частина користувачів при цьому експлуатує балони термін експлуатації  яких минув. Дана ситуація потребує окремої уваги,  адже балони,термін експлуатації яких закінчився, несуть потенційну небезпеку для життя та здоров'я їхніх користувачів.

Пропонуємо користувачам балонного газу, щодо оновлення 50-ти літрових балонів на доступних умовах,  а саме: власники балонів мають можливість обміну власних старих балонів (радянського часу) на нові з доплатою- 1800 грн. за штуку (без врахування газу)

Нові балони, які отримає користувач, виробляються в Україні та мають сертифікат якості затверджений Київським експертно-технічним центром держпраці.

Ринкова вартість нового балона об'ємом 50 л. 3000-4000 грн.

Термін експлуатації балонів-20 років (ДСТУ 3245-95, п.4.1.4)

Сертифікат про відповідність виробництва (додається)

регіональний керівник відділу реалізації балонів ТОВ "БВС Ритейл" Валентин КРАЙНИК

тел.050 405 6545