Інформаційна пам’ятка щодо запобігання та протидії домашньому насильству

Дата: 31.01.2024 15:03

Війна призвела до зростання випадків домашнього насильства, оскільки це явище може набувати різних форм та проявів, що становлять загрозу для кожної людини, незалежно від статі та віку.

Протягом 2023 року правоохоронці та фахівці уповноважених органів отримали понад 244 тисячі заяв і повідомлень щодо домашнього насильства. Найбільше звернень зафіксовано у Дніпропетровській, Одеській, Житомирській, Миколаївській, Львівській областях та місті Києві.

Команда Національної соціальної сервісної служби підготувала інформаційну пам’ятку щодо запобігання та протидії домашньому насильству з метою поширення інформації про небезпеку застосування насильства, відповідальність за його вчинення та контакти для допомоги.

Переглянути пам’ятку можна за посиланням.