До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю алкогольними напоями!

Дата: 19.01.2024 09:12

Відповідно до розпорядження Чернігівської ОВА від 18.01.2024 року № 23 "Про внесення зміни до розпорядження начальника Чернігівської ОВА від 27.05.2022 року № 188", до Розпорядження сільського голови № 10-од від 19.01.2024 року " Про внесення змін до розпорядження про встановлення обмежень продажу алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі на підвідомчій території Новобасанської ТГ"

Заборона на продаж алкоголю для торгових мереж та закладів харчування на території Новобасанської ТГ  діятиме з 22:00 до 9:00.

Також нагадуємо, що відповідно до Розпорядження сільського голови від 17.03.2023 № 17-од "Про заборону алкогольних напоїв"

закладам торгівлі та громадського харчування усіх форм власності на підвідомчій території Новобасанської сільської ради, а також населенню, суворо заборонено продаж будь-яких алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі військослужбовцям Збройних Сил України, Національної гвардії України, інших утворених відповідно до законів України  військових формувань, а також працівникам правоохоронних органів на період дії воєнного стану в Україні.