Освітня платформа Mathema запустила безкоштовний курс з підготовки до НМТ з математики

Дата: 01.12.2023 14:14

Mathema опублікувала курс, який допоможе учням підготуватися до НМТ з математики. Він є повністю безкоштовним і не вимагає реєстрації.

Як виглядає курс?

• 42 теми, які охоплюють усю програму НМТ з математики
  • 42 відеолекції від репетиторів з поясненням теорії та розбором завдань на кожну тему
  • 42 тести після кожної теми, які допоможуть учню перевірити та закріпити знання

Загалом курс включає 63 години навчання, які розділені на етапи по 9 годин. Доступ є безкоштовним і не вимагає реєстрації чи додаткової інформації від абітурієнта. Програма курсу створена на основі матеріалів НМТ, рекомендованих МОН.

Мета курсу — дати українським абітурієнтам можливість безкоштовно і якісно підготуватися до НМТ з математики. Лекції проводили фахівці Mathema, які спеціалізуються на підготовці до національного мультипредметного тесту.

Долучайтеся до курсу підготовки до НМТ з математики та готуйтеся до тесту в зручному форматі.

Про Mathema

Mathema - українських стартап створений більше трьох років тому, лідер математичної освіти в Україні. Платформа допомагає дітям покращувати знання з математики, роблячи їх доступними. Статті, курси, благодійні ініціативи - близько 5 тисяч дітей, як в Україні так і в Польщі, навчаються з допомогою Mathema.