Нагадування, Бобровицький сектор УДМС у Чернігівській області повністю відновив свою роботу!

Дата: 26.10.2023 11:07

Відновлення роботи Бобровицького сектору

УДМС у Чернігівській області

З 02 травня 2023 року відновив роботу Бобровицький сектор Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області в умовах воєнного стану.

Це важлива, довгоочікувана і радісна подія  для  жителів регіону.

Підрозділ повністю відновив свою роботу та надає наступні адміністративні послуги:

- оформлення паспорта громадянина України у формі ID-картки;

- оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон;

- вклеювання фотографій до паспорта громадянина України при досягненні 25- та 45-річного віку;

- здійснює прийом документів на оформлення громадянства України.

За напрямком роботи з іноземними громадянами та запобігання нелегальній міграції, працівники Бобровицького сектору слідкують за порядком, дотриманням іноземцями міграційного законодавства та складають протоколи про адміністративні правопорушення.

З графіком роботи та контактною інформацією територіальних підрозділів УДМС у Чернігівській області можна ознайомитись за посиланням https://dmsu.gov.ua/chernihiv/pidrozdily.html

У разі виникнення питань чекаємо на ваші дзвінки за телефоном Бобровицького сектору (04632) 2-12-59 або на «гарячу лінію» УДМС у Чернігівській області (0462) 666-185.