УВАГА! Дотримуйтесь комендантської години!

Дата: 19.10.2023 14:41

Шановні мешканці громади! Новабасанська сільська рада нагадує, що відповідно до розпорядження Чернігівської обласної військової адміністрації від 31 березня 2023 року № 155 "Про коменданську годину" на території Чернігівської області діє коменданська година в період з 00:00 по 04:00

В зазначений час заборонено перебувати на вулиці та в інших громадських місцях без спеціальних перепусток та посвідчень.  Особи, які у цей час, без відповідних документів та підстав, пересуваються селищем та селами громади, будуть нести відповідальність.

Окремо звертаємо увагу батьків! За порушення правил комендантської години вашими неповнолітніми дітьми відповідальність лягає на Вас. Тому, будьте відповідальними, не порушуйте самі і не дозволяйте дітям порушувати умови комендантської години!

Новобасанська сільська рада звертається з проханням до жителів та гостей громади з розумінням поставитися до введених обмежень та не порушувати їх. Такі заходи необхідні, в першу чергу, задля Вашої безпеки.

Дотримуйтесь комендантської години!