Розпочався моніторинг знань учнів 6 і 8 класів з української мови та математики

Дата: 17.05.2023 15:50

На платформі Всеукраїнської школи онлайн розпочався моніторинг результатів навчання з  української мови та математики  учнів 6-х і 8-х класів.

У ньому  братимуть участь  учні з 276 українських шкіл, в т.ч. 6-ий та 8-ий класи Новобиківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.  У ході моніторингу  вивчатимуться знання учнів щодо засвоєння ними тем з навчальних предметів за два роки навчання.

Метою проведення дослідження є вивчення якості освіти у закладах загальної середньої освіти в умовах воєнного стану.

Тестування буде проведено двома способами: безпосередньо у школі для учнів, які навчаються очно або у змішаному форматі, та дистанційно.

Моніторинг охопить як учнів, які знаходяться в Україні, так і тих, хто перебуває за кордоном, але долучається до навчання зі своїм українським класом.

Тестування триватиме з 18 до 24 травня.

Отримані у ході моніторингу дані є конфіденційними та оприлюднюватимуться лише в узагальненому вигляді. Персональні результати учні та батьки зможуть дізнатися у власному кабінеті на платформі Всеукраїнської школи онлайн.

Результати окремо взятої школи чи класу не публікуватимуться і не надаватимуться директору, педагогам чи органам управління освітою.

Матеріали для проведення тестування були розроблені Державною службою якості освіти за участю педагогів-практиків та авторів навчальних програм і стандартів.