Тільки так ми пришвидшуємо нашу ПЕРЕМОГУ!!!

Дата: 27.02.2023 14:10

Сьогодні перераховано 57 999 грн. на рахунок 5 штурмової бригади  де служить наш односелець Максим Охрімчук на купівлю тепловізора.   Хлопці воюють на Бахмутському напрямку. На жаль,  наш Максим поранений і перебуває  зараз на лікуванні, ми бажаємо йому найшвидшого одужання.

10 тисяч гривень  на закупівлю бензопили та іншого товару перераховано волонтерам  Саші Гарматі та Ельчину Казимову, які постійно  доставляють гуманітарний вантаж на передову.

Дякуємо за збір коштів всім небайдужим жителям громади, а зокрема: працівникам Новобасанської сільської ради,  аматорському  народному хоровому колективу «КОЛОРИТ»,  під час проведення концертів якого у різдвяні свята було зібрано 35 тисяч гривень!

Ми всі молодці!!! У єдності наша сила, і ніхто нас не здолає, поки ми, українці, невтомно прагнемо бути разом.