Завершено ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

Дата: 20.02.2023 16:39

Відповідно до наказів МОН України та Управління освіти і науки в Чернігівській області завершено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. Під час дії правового режиму воєнного стану в Україні олімпіади проводяться в змішаній (очній та дистанційній) формі. Інтелектуальний марафон відбувся за 10 навчальними предметами (історія, географія, українська мова і література, математика, англійська мова, правознавство, фізика, хімія, біологія, інформаційні технології), залучивши до участі 35 учнів  7-11 класів Новобиківського та Вороньківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів (Новобасанський опорний заклад ЗСО І-ІІІ ступенів у І та ІІ етапах участі не брав). Із них  15  стали переможцями обласного етапу: І місце – 3 учнів, ІІ місце - 8 учнів, ІІІ місце – 4 учні.

Від 06 лютого до 03 березня 2023 року в дистанційній формі відбуваються відбірково-тренувальні збори з підготовки учнів до ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад. Тож бажаємо здобувачам освіти нашої громади подальших успіхів та нових перемог!