БФ "Карітас -Київ"  закупив пральні машини для модульного містечка Новобасанської громади

Дата: 09.02.2023 15:23

Волонтери Благодійного фонду «Карітас-Київ» передали мешканцям модульного містечка  «Надія»   Новобасанської громади 4 пральні машини та засоби для прання.

Завдяки такому проєкту мешканці модульного містечка матимуть змогу закрити базові потреби. Крім пральних машин, родини отримали і пральні засоби. така підтримка дуже важлива для вразливих верств населення, адже війна триває і допомога є актуальною на всіх життєвих рівнях.

Пральні машини надали у межах проєкту безкоштовних соціальних пралень «Піклування про родини» за підтримки Procter & Gamble Україна.

Щиросердно дякуємо БО «БФ «Карітас-Київ» за допомогу  своєчасну і таку необхідну. Нехай повернеться вам добро здоров'ям, благополуччям, щедрими руками допомоги в потрібну годину.

Дякуємо за організацію процесу та піклування про нашу громаду  начальнику УСЗН Ніжинської РДА Володимиру ДРУГАКОВУ.