Різдвяне привітання голови Новобасанської громади

Дата: 07.01.2023 08:10

Шановні мешканці та гості Новобасанської громади, дорогі наші Захисники!
Мої найщиріші вітання усім тим, хто сьогодні відзначає Різдво Христове !
Різдво – це завжди народження надії на краще, на здійснення найбільш заповітних мрій і  помислів. Ці дні завжди були часом сімейного єднання.
Та, на жаль, цьогоріч ми зустрічаємо новорічно-різдвяні свята у час повномасштабної війни.  За родинним столом багато кому не вистачатиме найдорожчих серцю. Хтось міцно тримає оборону на бойових позиціях, а Ангельське воїнство - охороняє нас з небес. Багатьох розділяють війна і кордони багатьох держав.
Та завдяки нашим відважним захисникам й волонтерам, тим, хто в тилу, Україна вистояла, Україна є й буде.
Світло й радість нам дарують не святкові вогні, а тепло наших сердець, єднання та вдячність, які простягаються від наших домівок до фронтових окопів.
Як жодні злі сили не змогли перешкодити народженню Божого дитяти, так ніщо не зможе зупинити нас на шляху до Перемоги! Адже навіть після найтемнішої ночі завжди настає світанок.
Тож славімо народження Богонемовляти, продовжуймо вірити в Збройні сили України та цінуймо найдорожче, що в нас є - своїх рідних та нашу Україну.
З Різдвом Христовим!