Оргтехніка від Всеукраїнської асоціації об'єднаних територіальних громад

Дата: 26.12.2022 21:04

Новобасанська сільська рада висловлює глибоку подяку Всеукраїнська Асоціація об'єднаних територіальних громад в особі виконавчого директора, Валентини Полтавець   та заступника виконавчого директора Андрій Прокопенко,  які за фінансової  підтримки Ради Європи  за програмою "Децентралізація і реформа публічної адміністрації України" надали громаді благодійну допомогу у вигляді оргтехніки: потужних ноутбуків та багатофункціональних пристроїв, адже у період окупації населених пунктів громади було викрадено та пошкоджено майже усю оргтехніку із адміністративних приміщень, закладів освіти  та інших об'єктів соціальної інфраструктури.
Дорогі друзі, шановні колеги, Ви своїми вчинками, допомогою завжди говорите, що Ви поряд, завжди близько. І так стає приємно і тепло від того, що ми усі відчуваємо, що ми - разом, ми- єдині, а значить - нездоланні
Безмежна Вам подяка!
Слава Україні!