Підписано Меморандум про співпрацю

Дата: 21.12.2022 02:55

Фото без опису​​​​​​

Новобасанська сільська рада, в особі очільника громади Миколи Дяченка,  та Благодійна організація  "NEW WEY" підписали Меморандум про співпрацю.
Документ стосується реалізації проєкту допомоги у відновленні пошкоджених внаслідок бойових дій будинків постраждалих жителів Новобасанської громади.
За результатами угоди благодійна організація, на даний час, відновлює пошкоджене житло у Новобиківському старостинському окрузі. Також обговорено можливість реалізації проєкту  по капітальному ремонту Новобиківського закладу дошкільної освіти "Яблунька".
 "Ми безмежно вдячні благодійній організації за ініціативність та небайдужість, за милосердя та дієву допомогу людям, які опинилися у скрутному становищі. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю", - зазначив Микола Дяченко.