Оголошення про уточнення даних військовозобов'язаних

Дата: 17.12.2022 12:42

про уточнення облікових даних військовозобов’язаних

Нагадуємо про те, що у зв’язку з введенням на території України воєнного стану та загальної мобілізації,  продовжується планове уточнення облікових даних військовозобов'язаних.

Запрошуємо військовозобов’язаних віком від 18 до 60 років, які в період з 24 лютого 2022 року і до сьогодні з різних причин не відвідували І відділ Ніжинського РТЦК та СП (колишній Бобровицький військкомат) та, які не отримували повісток, або ті, хто змінив місце проживання і на даний час проживає на території Новобасанської територіальної громади, прибути до військкомату для уточнення облікових даних.
Із собою мати: військовий квиток, паспорт ідентифікаційний код, посвідчення водія (за наявності) копії документів,що засвідчують право на звільнення, або відстрочку від мобілізації.
ЯВКА ОБОВ’ЯЗКОВА.
Військовозобов’язані, які не прибудуть на уточнення облікових даних, будуть викликані персональними повістками до І відділу Ніжинського РТЦК та СП .
Ті громадяни, які ухилятимуться від отримання повістки, будуть унесені
до єдиної бази та підлягатимуть розшуку.