Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування, депутати рад усіх рівнів!

Дата: 07.12.2022 10:48

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і всіх громадян, виборців, які вболівають за долю рідного села і міста, дбають про їх розквіт і зростання. У цей нелегкий час, коли наша країна бореться з навалою рашистів, коли у боротьбі за незалежність України гинуть кращі сини і дочки, на нас  покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан громад, благополуччя їх жителів, створення комфортних умов для проживання.

Висловлюємо усім вдячність за сумлінну і самовіддану працю, високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, бажаємо міцного здоров’я, щастя й добробуту, нових трудових звершень, успіхів, активної громадянської позиції та єдності на шляху розбудови наших громад.

Мирного неба нам, світлих надій, упевненості у завтрашньому дні та довгих мирних років життя у квітучій Україні!