Привітання з Днем народження голови Новобасанської ТГ

Дата: 10.11.2022 10:58

Шановний Миколо Івановичу!
Колектив Новобасанської сільської ради щиро вітає Вас з Днем народження!
Ваша самовіддана праця на посаді  голови громади, висока професійність, вимогливість до себе і до інших, безмежна любов до рідного краю, уміння бачити перспективу та приймати далекоглядні рішення є для усіх нас прикладом сумлінного виконання своїх обов’язків та великої відповідальності перед громадою за довірену Вам справу. Адже вирішувати щодня доводиться безліч найрізноманітніших проблем різного масштабу. Нехай Ваше життя завжди буде наповнене невичерпною енергією і оптимізмом, повагою і підтримкою колег, теплотою і любов’ю рідних і близьких!
Від щирого серця хочеться побажати Вам успішної діяльності в управлінні нашою громадою! Зичимо Вам душевної міцності, добробуту, терпіння, успіхів і вагомих досягнень на благо нашого краю та заради миру і злагоди в нашій прекрасній українській державі.
Бажаємо Вам міцного здоров`я і  щастя, злагоди і гараздів,  благополуччя, нових професійних висот та перемог, здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань, підтримки та розуміння рідних, друзів і колег!

З повагою, виконавчий комітет, депутатський корпус та увесь колектив Новобасанської сільської ради.