Оголошення про проведення громадських слухань щодо розгляду містобудівної документації

Дата: 09.11.2022 08:20

ОГОЛОШЕННЯ

Про проведення громадських слухань щодо розгляду містобудівної документації – «Детальний план території з метою зміни цільового призначення земельної ділянки з (01.03) для ведення особистого селянського господарства на (12.04) для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства з метою будівництва автомобільного комплексу с.Новий Биків Бобровицького району Чернігівської області».

У відповідності до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні (постанова КМУ №555 від 25.05.2011р.), враховуючи рішення Новобасанської сільської ради від 15 червня 2021 року №24- 08/2021 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території в с.Новий Биків Бобровицького району Чернігівської області», було виготовлено зазначену містобудівну документацію ФОП Овдієнко В.О. (кваліфікаційний сертифікат архітектора АА №004395).

Розгляд містобудівної документації відбудеться 16  грудня 2022 року о 16.00 в приміщенні Адміністративної будівлі Новобиківського старостинського округу за адресою: вул.Петровського,4-А с.Новий Биків Ніжинського району Чернігівської області.

Із зауваженнями та пропозиціями стосовно містобудівної документації звертатись до Новобасанської сільської ради протягом 30 календарних днів із моменту виходу оголошення. Пропозиції та зауваження подаються в письмовій формі або за ел. адресою: znova_basan@i.ua.

Детальним планом передбачається зміна цільового призначення земельної ділянки з 01.03 Для ведення особистого селянського господарства на 12.04 Для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства;

Техніко - економічні показники:

• Операторна з магазином – 140,15 м2;
  • Навіс над паливно – роздавальними колонками – 239,02 м2;
  • Двостінні підземні резервуари рідкого палива – 20,0 м2, об’ємом – 10м3;
  • Резервуари аварійного зливу – 10м3;
  • Протипожежні резервуари – 12,73м3;
  • Наземний резервуар скрапленого газу V= 4,7 м3;

-    Альтанки (4шт.) – 36,0 м2.

Показники по генеральному плану:

-     Загальна площа в межах детального плану – 20 000,0 м 2;

-     Площа забудови – 472,42 м 2;

-     Відсоток забудови – 2,0 %;

-     Площа озеленення – 10 973,93 м 2;

-     Відсоток озеленення – 55,0 %;

-     Площа покриття – 8 553,65 м 2;

-     Відсоток покриття – 43,0 %.

Додатки:

1.Пояснювальна записка до детального плану території