Запрошення на вебінар

Дата: 08.11.2022 16:23

Запрошуємо підприємців Чернігівської області та представників ТГ на вебінар "єРобота: подання заявки на грант з урахуванням останніх законодавчих змін, нюанси та приклади"!

На зустрічі розберемось з:

–вимогами до написання бізнес-плану для відкриття або розширення власної справи та особливості його заповнення;

–- як подавати заявки через портал Дія;

–  механізм відбору проєктів для отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу Державною службою зайнятості з урахуванням останніх законодавчих змін;

­ роль Ощадбанку в урядовій програмі «єРобота»!

Нагадуємо: заявки можна подавати ПОВТОРНО!

Тому якщо у вас з першого разу були питання і ви не звертались до спеціалістів, обов'язково чекаємо на зустрічі!

Спікерами виступлять:

- Марія ФІНЮК – в. о. Генерального директора Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області»

- Марина КРИВОПАЛА – начальниця відділу організації профорієнтації Чернігівського обласного центру зайнятості

-Сергій МОЗОЛЄВ – начальник відділу мікро - малого та середнього бізнесу Чернігівської філії АТ «Ощадбанк»

КОЛИ: 10 листопада об 11 : 00

ДЕ: платформа Zoom

Посилання на захід:

РЕЄСТРАЦІЯ за посиланням:

Вебінар організований Агенцією регіонального розвитку Чернігівської області разом з Регіональним Фондом підтримки підприємництва по Чернігівській області.