Чернігівобленерго про графіки відключень

Дата: 27.10.2022 10:38

Шановні споживачі!

Постійне застосування графіків аварійних відключень, які діють на території області з 10 жовтня, спричинили масові скарги на те, що відключення відбуваються постійно на одних і тих же об’єктах, окрім того мають чималу тривалість. АТ «Чернігівобленерго» добре розуміє цю проблему і намагається знайти її ефективне розв’язання, а тому ми просимо вас зачекати ще кілька днів – уже зараз фахівці Товариства займаються розробкою і затвердженням у Держенергонагляді та обласній військовій адміністрації нових графіків, які охоплять більшу кількість споживачів, але зменшать тривалість перерв в електропостачанні.

«Чернігівобленерго» зацікавлене у вашому добробуті, а тому готове зробити все можливе для того, щоб електропостачання в області було стабільним, а перерви у ньому, спричинені складною ситуацією в енергосистемі України, – контрольованими.

Тож давайте співпрацювати! Лише так ми зможемо допомогти одне одному і наблизити нашу спільну Перемогу!

Чернігівобленерго