У Новому Бикові відкрито модульне містечко

Дата: 25.10.2022 18:54

Фото без описуСьогодні, 25 жовтня, за участі радника Міністра розвитку громад та територій України Михайла Горбатюка, заступника начальника Чернігівської ОВА Дмитра Синенка, керівництва Новобасанської громади, у селі Новий Биків відкрито модульне містечко, в якому будуть тимчасово проживати мешканці нашої громади, що залишилися без домівок через війну.

Модульні конструкції безкоштовно отримала та передала громаді від уряду  Польщі Чернігівська ОВА,  облаштуванням займалося Новобиківське комунальне підприємство, а техніку для перевезення та облаштування надавало ТОВ "Наташа-Агро".
Містечко складається із 22 чотирьохмісних житлових модулів та розраховане на 88 осіб.
Містечко повністю забезпечене усіма комунікаціями: електроенергія, водопостачання, водовідведення.
Проживання у містечку є безкоштовним, жителі звільнені від плати за комунальні послуги.
У блоці є окремо чоловічі й жіночі душові кімнати, ігрова для дітей і кухня.
Завезено  побутову техніку: холодильники, пральні машини, мікрохвильові печі та телевізор.
Також усі жителі отримають набори посуду, постільної білизни, подушки, ковдри, рушники надані Товариством Червоного Хреста України.
На території містечка встановлено дитячий майданчик, за сприяння народного депутата Марії Іонової.
Разом робимо все, щоб повернути людям комфортне життя.
Щиро вдячні усім, хто долучається до відновлення нашої громади!