Оголошено аукціон з приватизації операторної панельної стаціонарної з площадкою асфальтобетонною

Дата: 18.10.2022 11:25

24 жовтня 2022 року запрошуємо взяти участь в онлайн-аукціоні з приватизації операторної панельної стаціонарної з площадкою асфальтобетонною в селі Вороньки Ніжинського (Бобровицький) району Чернігівської області.

Об’єкт приватизації - одноповерхова цегляна будівля операторної літ. А-1 загальною площею 20,7 кв.м та площадка асфальтобетонна №1 загальною площею 158,5 кв.м. Рік вводу в експлуатацію об’єкта - 1988. Фундамент будівлі - бетонний; стіни, перекриття - залізобетонні плити; покрівля - шиферна; підлога - бетонна. Комунікації відсутні. Об’єкт тривалий час не експлуатується за цільовим призначенням та потребує виконання ремонтних робіт.

• Локація – Чернігівська обл., Ніжинський (Бобровицький) р-н, с. Вороньки, вул.Декабристів,76.
  • Стартова ціна – 35167,08 гривень.
  • Дата аукціону – 24 жовтня 2022 року.
  • Термін подання заяв – до 23 жовтня 2022 року.

Більш детальну інформацію можна знайти на сайті Фонду державного майна України https://privatization.gov.ua/product-category/mala-pryvatyzatsiya або дізнатися

за телефоном (0462) 676-225.