До уваги!

Дата: 15.10.2022 10:51

Шановні громадяни!

Сьогодні вночі ворог обстріляв об’єкт енергетичної інфраструктури в Київській області. Є серйозні наслідки, які можуть спричинити аварійні відключення електроенергії, що торкнуться м. Ніжина і Ніжинського району.

Є спосіб  мінімізувати ризики відключення - якщо раціонально підійти до споживання електроенергії. Це особливо важливо СЬОГОДНІ, коли тривають роботи з усунення наслідків російського обстрілу.

Просимо жителів Ніжинщини – сьогодні, 15 жовтня максимально обмежити використання електроенергії

з 17 до 23 години!

Прохання до всіх - в нічний час 15 та 16 жовтня неухильно дотримуватись  режиму світломаскування !!!

Відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, оборонної та мобілізаційної роботи виконавчого комітету Ніжинської міської ради