До уваги агровиробників!

Дата: 04.10.2022 08:14

В Україні діє проєкт «Military.feodal» під егідою Міністерства аграрної політики та продовольства України у співпраці з ДСНС і ЗСУ, який покликаний допомогти аграріям, чиї поля постраждали внаслідок бойових дій.

Кожен аграрій може подати заявку про замінування або підозру замінування полів, а також у разі виявлення підбитої або кинутої техніки, снарядів, які не розірвались або їх уламків. Заявку можна подати безпосередньо на сайті проєкту: https://military.feodal.online/landing/.

Після подачі заявка буде оперативно опрацьована та надіслана у відповідні органи (ДСНС, ЗСУ і Мінагрополітики).

Всі заходи з обстеження та розмінування будуть проведені безкоштовно.