БЕЗКОШТОВНІ ЛІКИ ТА МЕДИЧНА ДОПОМОГА ДЛЯ ВПО: ЯК ОТРИМАТИ

Дата: 27.09.2022 10:39

Через війну багато українців були змушені переїхати у безпечніші області країни або за кордон: хтось встиг зробити це завчасно, а хтось поспіхом вибирався з-під обстрілів. Лише опинившись у відносно безпечному місці після такої дози адреналіну, внутрішні переселенці можуть відчути наслідки стресу й нерідко потребують не лише психологічної, але й медичної допомоги. Особливо вразливими стають ті, хто залежить від гормонів чи інсуліну, мають рак або ВІЛ.

Наразі в Україні діє спрощений доступ громадян до первинної медичної допомоги. Внутрішні переселенці можуть бути прийняті у будь-якому медзакладі, якщо він здатен забезпечити необхідне лікування.

Також ВПО мають право на безкоштовні ліки при перебуванні у стаціонарі або в межах програми «Доступні ліки».

Як отримати безоплатне лікування або необхідні медичні препарати - алгоритм дій у матеріалах.