В Новобасанській сільській раді та старостинських округах Новобасанської сільської ради відновлено надання адміністративних послуг у сфері реєстрації/ декларування місця проживання
До уваги жителів громади!
З 21.09.2022 року в Новобасанській сільській раді та старостинських округах Новобасанської сільської ради відновлено надання адміністративних послуг у сфері реєстрації/ декларування місця проживання.
Наразі знову можливо зареєструвати місце проживання, отримати витяг про реєстрацію місця проживання.
Одночасно нагадуємо про необхідність наповнення РТГ актуальною інформацією, тому рекомендуємо звертатися до спеціалістів з реєстрації місця проживання Новобасанської сільської ради, Новобиківського, Вороньківського, Веприцького, Білоцерківського, Соколівського старостинських округів з паспортними документами та свідоцтвами про народження дітей, за наявності – з будинковими книгами для внесення, уточнення та оновлення інформації в Реєстрі територіальної громади, особливо відомостей про дітей.