День села у Новій Басані

Дата: 21.09.2022 21:25

21 вересня традиційно щороку в Новій Басані відзначається День звільнення села від фашистських загарбників. Цього року свято пройшло без звичних урочистих заходів.
Керівництво громади, працівники сільської ради, учні та педагоги закладу освіти поклали квіти до пам'ятних знаків та братської могили.
І так склалася, що саме цього дня Новобасанська громада удостоєна величезної честі, адже сама у цей день відвідали нашу громаду батьки нашого Героя-захисника та визволителя Нової Басані уже від рашистської навали Назара Небожинського, який за наше мирне небо віддав найцінніше, що у нього було - віддав своє життя.
Не передати горе матері та батька, які втратили свою дитину, горе нареченої, яка більше не побачить коханого...
Ціна, яку платить наш народ за право жити у вільній незалежній державі величезна.
І ми зобов'язані бути гідними цих великих жертв, на які заради нашого майбутнього, майбутнього наших дітей та онуків ідуть наші Герої.
Віримо - український народ неодмінно Переможе!
І слава про нашу Україну, наших Героїв звучатиме у всьому цивілізованому світі!
Слава Україні!
Слава нашим Героям!
Слава батькам, що виростили та виховали справжніх Героїв!