Привітання сільського голови

Дата: 21.09.2022 09:13

Дорогі жителі Новобасанської громади!

Щиро вітаю вас з Днем Нової Басані! Днем визволення села від фашистських загарбників.

На жаль, історія має властивість повторюватися, і сьогодні ми змушені захищати наші домівки уже від рашистської навали.

Але наш народ мужній, незламний, героїчний. Народ, що живе за законами ПРАВДИ та СОВІСТІ. Нам непотрібно чужого, але й своєї Батьківщини ми ніколи нікому не віддамо.

З нами Правда,  а значить з нами Бог, і Перемога буде обов'язково за нами!

І хоча ми цього року не відзначаємо  День села, День громади в урочистому форматі  зі зрозумілих причин – у нашій країні війна.

Та  вирімо, що Збройні Сили України і всі, хто мужньо боронить нашу з вами рідну землю здолають російського агресора. Молимося за наших захисників.

У нас з вами попереду ще буде багато свят та перемог, які ми обов’язково святкуватимемо під мирним небом на українській квітучій землі.

Нехай щастя та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному будинку, у кожній родині, поєднуючи усіх нас у згуртовану та небайдужу громаду!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою, сільський голова Микола Дяченко