17 вересня- Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»

Дата: 15.09.2022 10:27

Шановні жителі Новобасанської громади!

Запрошуємо усіх долучитися до загальносвітового руху 17 вересня 2022 року та разом із мільйонами активістів зі 191 країнами світу приєднається до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day».

Формати проведення: прибирання прибудинкових територій, прибирання територій установ, організацій, закладів освіти та інших локацій.

Українці із міст та містечок, сіл та селищ об’єднаються заради досягнення спільної мети – порятунку планети від сміття.

Під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» Всесвітній День прибирання «World Cleanup Day» пройде на всій території України у різних форматах в залежності від географічного розташування та безпекової ситуації.

Основна мета – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

Поки російські окупанти намагаються забрати у нас незалежність, суверенність, нищать нашу спадщину та природу, ми, українці - незламні і продовжуємо боронити свою державу, кожен на своєму фронті. Учнівська молодь та громадяни об'єднують зусилля і разом тримають екологічну оборону.