Надихнись Україною!

Дата: 01.09.2022 09:17

Державне агентство розвитку туризму України з метою підтримки туристичної галузі та стимуляції туристичного сегменту економіки має намір організувати масштабну соціальну рекламну кампанію з наративом «Надихнись Україною!»

У межах кампанії було виготовлено телевізійний рекламний ролик, який розміщений за посиланням: https://bit.ly/3cwpWCS

Мета проєкту – переконати українців знайти час на відпочинок навіть в умовах війни, тому що тривала боротьба потребує сил. До проекту погодились долучитися популярні лідери думок, які на власному прикладі та в цікавій формі донесуть ключові меседжі кампаній – про необхідність відпочинку під час війни та підвищеного стресу, про підтримку економіки та про відновлення сил людей для подальшої боротьби з окупантами.