Вітаємо з ювілеєм!

Дата: 31.08.2022 08:39

Сердечні вітання сьогодні лунають на честь 35-річного ювілею,  який святкує секретар Новобасанської сільської ради Самборин Вікторія Леонідівна!

Вікторіє Леонідівно, прийміть найкращі  наші привітання з Днем народження! Бажаємо Вам професійних успіхів, життєвої наснаги, витримки, виваженості і відданого служіння на благо жителів Новобасанської громади!

Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив!

Хай ніколи не покидають Вас Божа ласка, наснага, дружня підтримка, повага, любов та вірність Ваших рідних і близьких! Нехай доля буде до Вас привітною, життєва дорога буде чистою і на ній зустрічаються тільки вірні та справжні друзі!

З повагою,  колектив Новобасанської ТГ!