Новобасанська громада

Слово сільського голови у День пам'яті захисників України

Дата: 29.08.2022 11:20

Шановні мешканці громади!
Шановні захисники України! Учасники АТО та ООС, військовослужбовці ЗСУ та добровольці, волонтери, усі жителі Новобасанської громади!

Сьогодні наша країна відзначає День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. День пам’яті захисників України відзначається саме 29 серпня, оскільки цього дня в Іловайському котлі загинуло найбільше бійців за весь час збройного конфлікту на Донбасі.

На долю України випало немало випробувань, різним поколінням українців доводилось зі зброєю в руках відстоювати свободу та незалежність. Але саме сьогодні, як ніколи раніше, наш народ стикнувся з нелегким випробуванням - з випробуванням відданості та любові до Батьківщини, боротьби за її існування. І саме зараз наші мужні воїни, пліч-о-пліч відстоюють територіальну цілісність нашої Батьківщини та право кожного українця на життя та свободу у незалежній Україні!
Ми віддаємо данину пам’яті та поваги тим українцям, які любов до Батьківщини поставили вище за власне життя. Низький уклін рідним та близьким загиблих героїв. Ми всі у вічному боргу перед матерями й батьками, які виростили мужніх і сміливих патріотів. Немає у світі нічого такого, що могло б замінити втрату сина, чоловіка, батька і брата.

Згадаймо кожного, хто віддав своє життя за Україну! Ми завжди пам'ятатимемо Українських воїнів, які за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України віддали найдорожче - своє життя. Пам’ятаємо і шануємо Героїв!